Kingdom Come: Deliverance

Oficiální stránky
Výrobce Warhorse Studios
Datum vydání 2018
Hodnocení (9)/10
Plná GoG, nebo Steam.
Recenze Bonusweb, Tiscali Games a Zing.
Návod Není.
Update Není.
Čeština Titulky.
Multiplayer Ne.
Editor Ne.
Kompatibilita s Windows XP Ne.
Kompatibilita s Windows 7 (64 bit) OK
Kompatibilita s Windows 10 (64 bit) OKHru již mám k dispozici (bez DLC), ale ještě jsem ji nehrál - recenze není kompletní!
Recenze:

Dlouho očekávaná česká hra od tvůrců nejúspěšnější české hry Mafia (Daniel Vávra). Hra nás zavede do středověku do naší české kotliny. Jedná se o RPG, takže herní postava sbírá zkušenosti a různé předměty, musí si hlídat hlad a únavu. RPG sice nějak nemusím a tak jsem na tuhle hru nečekal, jako na smilování, jako jiní lidé, ale zasazením, grafikou a volností pohybu mě hra zaujala, tak jsem ji v jedné skvělé slevě pořídil. :) No, uvidíme...
Plusy:
Naprosto úchvatná grafika středověkých hradů, vesnic a přírody.
Děj je zasazen do Čech.
Volnost pohybu po rozlehlé mapě.
Mínusy:
Hra je prý opravdu hodně zabugovaná i několik měsíců po vydání, ale snad to přežiju. :)

DLC:
Treasures of the Past (2018): Nějaké mapy pokladů nebo co... :)
From the Ashes
(2018, recenze: Bonusweb, Tiscali Games a Zing): DLC ve kterém si můžete postavit vlastní vesnici.
The Amorous Adventures of Bold Sir Hans Capon (Milostné dobrodružství bodrého rytíře Pana Jana Ptáčka) (2018, recenze: Bonusweb a Zing): Velice krátký a recenzemi notně strhaný nový příběh.
Band of Bastards (2019, recenze: Tiscali Games, Bonusweb a Zing): DLC, ve kterém budete opět jako Jindra s partou žoldáků bojovat s bandou loupeživých žoldáků, co se usadila v posázaví. Hra je založena více na souboje, takže je docela obtížná. Herní doba je 2 - 3 hodiny.
A Woman's Lot (2019, recenze: Bonusweb a Zing): Poslední DLC, které se věnuje příběhu dvou dam. Jindřichovy přítelkyně Terezy a za Johanku.


Ovládání:
W, S, A, D - pohyb.


Cheaty:
Nemám.